Adres: Aşağı Öveçler Mah. Lizbon Cad. No:13/3 Çankaya / ANKARA
  • Bizi arayın
    +90 (312) 473 12 14
  • Çalışma Saatleri
    Pzt - Cmt 08:00 - 18:00
  • E-Mail
    info@urazmekanik.com

Hakkımızda

URAZ MEK. İNŞ. TAAH. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. unvanıyla kurulmuş olan firmamız, inşaat, mekanik tesisat, elektrik tesisatı, mühendislik ve taahhüt firmasıdır.ТЕКСАН ИНЖИНИРИНГ ( TEKSAN MÜHENDİSLİK ) adıyla 2007 yılında Rusya Federasyonu'nun Tyumen şehrinde sektöre giriş yapmış firmamız, yıllarca kaliteli hizmet anlayışıyla sektörde kendini ispatlamıştır. 2023 yılında hizmetlerine URAZ olarak devam etmeye başlamıştır.

Tecrübeli kadrosu ve profesyonel iş anlayışıyla URAZ, tüm projelerde tasarım, proje çizim, uygulama ve teslim aşamalarını eksiksiz olarak yerine getirmekte ve işleri teslim etmektedir.

URAZ ailesi olarak kaliteden ödün vermeyen, sorumluluğunu üstlendiğimiz bütün projeleri zamanında bitirmeyi ilke edinen bir firmayız. Kalite ve memnuniyeti her zaman en önemli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Taahhüt hizmetlerimiz her türlü inşaat işlerini kapsamaktadır.

Üstlendiği projeleri; zaman, kaynak ve bütçe olanakları çerçevesinde iş yapılan kişi ve kurumların en yüksek beğenisine sunmayı ilke edinen şirketimiz, bu anlamda referanslarında da görülen bitmiş ve devam eden projeleri ile de söz konusu ilkeye bağlılığını kanıtlamış bulunmaktadır. Gelişen teknolojiyi uygulayarak, en uygun çözümleri üretmeyi ve gerçekleştirmeyi temel prensip olarak benimseyen firmamız, projelendirme adımıyla başlayan, imalat-montaj-işletme safhaları ile devam eden ve işletmeye alınıştan sonra etkin ve düzenli teknik destek anlayışıyla bütünleşen bir hizmet sunmaktadır.

Hakkımızda

Siz Hayal Edin Biz Gerçekleştirelim..